راه حل های دورکاری کارمندان در سال 2021

راه حل های دورکاری درسال 2021
Rate this post

با تمرکز مداوم بر کار از راه دور یا دورکاری ، شرکت ها به دنبال راحتی کار و کار در خانه هستند. صنعت فناوری در آینده ایفای نقش می کند.

وقتی اوایل امسال به سرعت از کار در ادارات به کار در خانه تغییر کردیم و به دورکاری روی آوردیم ، کاملاً آماده نبودیم. بسیاری از کارمندان و کارگران امکانات کافی  اداری برای کار در منزل مانند: کامپیوتر، لپ تاپ،اینترنت وب کم و ….. را دارا نبودند. همین سبب شد یا کار خود را از دست بدهند یا اینکه مجبور به تهیه دفاتر خانگی و یافتن سخت افزار برای کار از راه دور باشند.
 اما شرکت های فناوری این موضوع را مشاهده کرده اند و در سال 2021 شاهد چندین روند جدید خواهیم بود که بر روی  لپ تاپ ها شاهد تعییراتی هیجان انگیز  باشیم. می خواهم دراین مورد جالب  صحبت کنیم.

محصولات اداری برند:

یکی از مشکلات  کار و تحصیل در خانه و دورکاری این است که سازمان های ما هنوز با این سیستم ها غریبه هستند.
 برای رفع این مشکل ، فروشندگان بسته هایی را جمع می كنند كه – حداقل – شامل یك روتر (كه بسیاری از مشكلات پشتیبانی از آن ناشی می شود) برای مطابقت با استانداردهای شركت در مورد امنیت ، مدیریت و قابلیت اطمینان است. به غیر از این ، هنوز مشخص نیست که بسته های نرم افزاری ممکن است حاوی چه مواردی باشند و آیا بسته بندی می شوند یا با مارک متصل می شوند.
این چیزی است که احتمالاً تلاشی موازی با بسته سخت افزاری است.

افراد در خانه با همسرانی که مشغول کار هستند و بچه هایی که در حال بازی ، یا تحصیل هستند کار می کنند. در نتیجه ، پهنای باند اینترنت آنها کافی نیست و باعث کم شدن یا از بین رفتن کنفرانس ویدیویی می شود. راه حل صنعت: یکپارچه سازی WAN رایج تر در لپ تاپ ها برای تضمین اتصالات قابل اطمینان تر و جلسات کنفرانس ویدیویی بهتر است.

دوربین های بهتر و صدا

مشکل دیگر: لپ تاپ ها تنظیم نشده اند تا راه اصلی برای برقراری ارتباط باشند. آنها البته میکروفون ، دوربین و بلندگو دارند ، اما از دو تای اول این طور زیاد استفاده نمی شود و بلندگوها بیشتر از کار برای سرگرمی تنظیم می شوند. به دنبال تغییر این روند در سال 2021 باشید.  انتظار می رود دوربین هایی که کارکنان بیشتری را هنگام مکالمه کنترل می کنند ، ظاهر خود را به طور خودکار تنظیم کنند ، به نظر می رسد که آنها بر روی دوربین و فناوری تمرکز کرده اند که تصویر جذاب تری ایجاد می کند.

جمع بندی: به امید سال 21

تهیه دفاتر خانگی و یافتن سخت افزاری که برای کار از راه دور افزایش یافته باشد ، سال آینده بسیار آسان تر خواهد بود. همانطور که صنعت از New Normal استقبال می کند ، محصولات و بسته های تولیدی آنها نیز در حال پیشرفت هستند. از بسته های فیزیکی و مجازی برای دفاتر خانگی که نیازهای شرکت ها را برآورده می کنند تا لپ تاپ های جدید با کارمندان، می توانند ارتباط بهتری از خانه برقرار کنند.

همچنان تمرکز خود را بر روی کنفرانس ویدیویی از مکان های از راه دور ادامه خواهیم داد ، زیرا بسیاری از شرکت ها نتیجه می گیرند که تنها دلیل مراجعه به دفتر جلسات است. (بسیاری از تحلیلگران ، فکر می کنند این با توجه به همه گیری همه گیر است)

خبر خوب این است که راه حل هایی در راه است.

منبع این خبر

بیشتر بخوانید : آموزش دوره های میکروتیک

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.