جف بزوس در راه تبدیل شدن به تریلیونر تا سال 2026

جف بزوس در راه ترلیون شدن
Rate this post

به گزارش Comparisun ، جف بزوس ، که ثروتمندترین فرد جهان است، طی 5 سال گذشته به طور متوسط ​​34٪ شاهد رشد ثروت خود بوده است.

بر اساس تحلیلی از Comparisun ، جف بزوس در صورت ادامه رشد ثروت خود با 34 درصد در سال ، می تواند تا سال 2026 به اولین تریلیونر تبدیل شود. البته قبل از محاسبه بیماری همه گیر ویروس کرونا علی رغم از دست دادن 38 میلیارد دلار، ارزش سهام آمازون وی به اوج خود رسیده. طبق گزارش بلومبرگ ، ارزش ثروت بزوس 143 میلیارد دلار تخمین زده شده که به لطف بدست آوردن 28 میلیارد دلار در سال 2020 ثروت بزوس به سرعت در حال رشد است. با این حال آمازون با انتقادات فزاینده کارمندان و قانون گذاران در مورد شیوه کار خود روبرو است. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی Business Insider مراجعه کنید.

بر اساس تجزیه و تحلیل سایت بررسی نرم افزار Comparisun ، اگر ثروت شخصی جف بزوس با سرعت فعلی رشد کند ، او می تواند در سن 62 سالگی به اولین تریلیونر تبدیل شود.

Jeff Bezos در راه ترلیون شدن

روند سریع رو به رشد

طبق گفته Comparisun ، ثروت بزوس طی 5 سال گذشته با نرخ سالانه به طور متوسط ​​34 درصد افزایش یافته است و این علی رغم این است که وی سهام آمازون را به ارزش 38 میلیارد دلار به همسر سابق خود ، مک کنزی بزوس ، به عنوان بخشی از سهام خود داده است.

Comparisun بیست و پنج نفر از ثروتمندترین افراد را بررسی کرد و دریافت که فقط 11 نفر در طول زندگی خود واقعاً موفق به تبدیل شدن به تریلیونر بودند. بزوس احتمالاً اول از همه به آنجا خواهد رسید ، اما مدیر عامل فیس بوک ، مارک زاکربرگ ، می تواند جوانترین فرد باشد و اگر سرعت رشد فعلی خود را ادامه دهد، می تواند او را تا سال 2036 ، زمانی که 51 ساله است ، در باشگاه ترلیونرها قرار دهد.

بزوس در شرف تبدیل شدن به اولین تریلیونر تا سال 2026 است

Comparisun از لیست میلیاردرهای فوربس برای تعیین ثروت شخصی بزوس استفاده کرد ، اما این داده ها را از سپتامبر جمع آوری کرده، به این معنی که تجزیه و تحلیل آن دستاوردهایی که بزوس در طی شیوع ویروس کرونا بدست آورده را نشان نمیدهد، این دستاوردها باعث می شود سهام آمازون با مراجعه بیشتر افراد به سمت بالا افزایش یابد.

بزوس در آنجا تنها نیست. در حالی که ویروس کرونا ویرانگر اقتصاد بوده و 36 میلیون آمریکایی را مجبور به درخواست بیکاری طی دو ماه گذشته کرده است ، میلیاردرهای آمریکایی به سرعت به ثروت خود حدود 282 میلیارد دلار افزوده اند ، یعنی حدود 9.5٪ ، از ثروت آنها برگشته است.

انتقادات به رفتار با کارگران

در همان زمان موفقیت آمازون برای تقویت ثروت شخصی بزوس همچنان ادامه دارد ، این شرکت با انتقادات زیادی نسبت به رفتار خود با کارگران در طول بیماری همه گیر روبرو است ، از جمله اقدام اخیر خود برای کاهش درآمد 2 ساعته کارمندان انبار.

طبق گزارش یکی از کاربران Reddit که ادعا کرده یکی از کارمندان شرکت آمازون است، کارگران در هفته های اخیر چندین بار اعتراض خود را نسبت به شرایط کار برپا کرده اند ، زیرا تعداد موارد COVID-19 در میان کارمندان انبار افزایش یافته است. (آمازون از به اشتراک گذاشتن تعداد رسمی خودداری کرده است.)

قانون گذاران و نهادهای نظارتی نیز نگاه دقیق تری به این شرکت دارند. مقامات شهر نیویورک و شورای ملی روابط کار هر دو در حال بررسی اخراج افشاگران آمازون هستند ، در حالی که نمایندگان دموکرات اخیراً خواستار تحقیقات فدرال در مورد شرایط انبار شدند.

منبع این خبر

بیشتر بخوانید : برنامه Go SMS Pro را همین الان پاک کنید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.