بررسی بازی Call Of Duty Black Ops Cold War : Classic COD action

نقد و بررسی یازی Call of Duty Black Ops Cold War
Rate this post

Call of Duty: Modern Warfare

از بسیاری جهات راه اندازی مجدد نرم افزاری COD احساس می شد – از برخی شخصیت های برجسته بیشتر استفاده کرد ، زمان را تغییر داد و یک داستان مدرن تر را تعریف کرد. به نظر می رسد که این الگو در قالب Call Of Duty Black Ops Cold War تکرار شده است.

همین کار را برای جدول زمانی Black Ops با تجدید نظر کمتر انجام می دهد – اما تغییرات بسیار کمتری در گیم پلی واقعی به وجود آمد. در واقع ، این یک Call of Duty فلش بک است برای بهتر و بدتر شدن.

مبارزات قدیمی

جنگ سرد، (همان جایی که Black Ops اصلی متوقف شد) ، قبل از حرکت به نبردهای آینده گرایانه دنباله های قبلی ، انتخاب می کند. که آن در عنوان مخفیانه خود به وجود می آید و برخی از سربازان اصلی بازی – مانند میسون ، وودز و هادسون – را می بیند که یکی از رهبران جدید آدلر به آنها می پیوندد و با عوامل سرکش و از دست دادن سلاح های هسته ای یک بار دیگر در قلب همه چیز رخنه می کند.

جنگ سرد

جایی که جنگ سرد تغییر جالبی ایجاد می کند ، افزودن داستان در خانه امن برلین تیم شما است – جایی که می توانید با همکاران خود گپ بزنید و با آنها آشنا شوید.

بررسی بازی Call Of Duty Black Ops

به همین ترتیب ، چند مأموریت که به شما اجازه می دهند تا یواشکی و خودمختار اهداف خود را انتخاب کرده و اهداف را به پایان برسانید ، اهداف را نیز پس می گیرید. اینکه این لحظات آرامش گزینه های معنی داری را که در واقع روایت را تحت تأثیر قرار می دهند ، ایجاد نمی کند جای تعجب نیست ، اما هنوز کمی ناامید کننده است.

موارد اضافی خوب دیگر ، چندین ماموریت جانبی اختیاری است که پشت کدهایی قفل شده اند که فقط با یافتن شواهدی (به راحتی در محل) می توانید رمزگشایی کنید. این یک روش خوب برای ایجاد انگیزه در جهت تعقیب جمع آوری کالاها ست و همچنین هوشمندانه است که کدها پاسخ های خود را از طریق مجراهای مختلف می چرخانند تا شما را از جستجوی راه حل ها باز دارد.

همان کارهای قدیمی

بقیه اوقات ، همان چیزهای قدیمی است: هنگامی که در حال جابجایی چیزها هستید گیم پلی متوقف کننده و شلیک کننده که می تواند بسیار سرگرم کننده باشد و وقتی که یک دشمن متمایل به هوش مصنوعی یا یک ایست بازرسی ضعیف ، شما را از تلاش خود دور می کند بسیار آزار دهنده است.

مجموعه های ساخته شده به اندازه همیشه جذاب هستند و همه چیز بسیار عالی به نظر می رسد ، با انتخاب خوب نور ، به ویژه نشان می دهد که کنسول های نسل بعدی چه چیزی در چنته خواهند داشت. استفاده نسخه PS5 از محرک های سازگار DualSense نیز نشانه امیدوار کننده ای برای عملکرد خوب این فناوری است.

امریکا چیز خوبیست!

هنوز ، یک زیرمجموعه احمقانه سیاسی وجود دارد که به طور مکرر سر خود را نشان می دهد تا به شما یادآوری کند که آمریکا چیز خوبی است ، حتی اگر همه اتفاقات تقصیر آن باشد ، که بسیار شبیه پیام جنگ مدرن 2019 است. طلسم این مجموعه برای مزایای اقدام نظامی مداخله جویانه بیش از هر زمان دیگری به نظر می رسد کهنه و غیراخلاقی باشد.

آنلاین بازی کنید

البته قلب تپنده COD چند نفره آنلاین آن است. Treyarch ، سازنده بازی ، بازی آگاهانه ای را در Black Ops قرار داده است. کل بازی بر روی یک موتور قدیمی تر از Infinity Ward که برای Modern Warfare استفاده می شد ساخته شده است ، به این معنی که برخی از معرفی های آن بازی از بین رفته است.

بررسی بازی Call Of Duty Black Ops

ایرادها و مزایا

هیچ اوپراتور نصبی برای مدیریت وجود ندارد ، دو سرعت تاکتیکی وجود ندارد و در مجموع حرکت شناور کمی کمتر است. اینکه آیا این موارد از قلم افتاده اند سلیقه ای است ، اما با توجه به اینکه Modern Warfare احساس می کرد یک گام بزرگ رو به جلو است ، نبود آنها گیج کننده است. موتور متفاوت نیز به این معنی است که شما بهتر است به یک ترکیب صوتی جدید برای قدم ها و یا درهای بسیار کمتری که می توانید باز کنید بیش از آنچه تصور کنید، چشمانتان عادت کند.

نقشه های بازی

طیف کمی از نقشه ها در هنگام راه اندازی وجود دارد ، با هشت عرصه برای حالت های 6v6 – که هسته اصلی بازی است – و اینها از نظر کیفیت کمی ضربه خورده و از دست می روند. برخی از آنها در Team Deathmatch به خوبی کار می کنند اما در Domination یا Hardpoint وحشتناک هستند ، در حالی که در حال حاضر جستجو برای جستجو و تخریب زیاد نیست.

حداقل نقشه ها از نظر بصری نسبتاً متنوع هستند – اگرچه هنوز مکانهای مشخصی از کمپین وجود دارد که می توانند به خط پایین اضافه شوند و برخی از مکانهای کلاسیک سه لاین نیز بی نتیجه نخواهند بود.

تغییر عجیب دیگر این بار این است که لابی ها پس از هر بازی از بین می روند. ظاهراً به موتور درخواست کننده کمک می کند تا شما را در مجموعه بازیکنان نزدیک به سطح مهارت خود نگه دارد ، اما این تجربه کمی دلهره را ایجاد می کند و حس ارتباط با بازیکنان دیگر را از شما می گیرد. همچنین بدان معنی است که عملکرد خوب در یک مسابقه اغلب شما را به یک سرور مجازات کننده بعدی می اندازد ، یک حلقه ناامید کننده که می تواند احساس عقب افتادگی بوجود آورد. این مسئله با باز کردن قفل سلاح هایی که بسیار تدریجی هستند نیز کمی آزاردهنده تر است.

اسلحه ها

چند نفره جنگ سرد در هنگام اجرا احساس یک بازی نوسان و دوربرگردان می دهد. از یک طرف ، تعادل اسلحه درست نیست ، با MP5 SMG کاملاً در تمام حالت های بازی غالب است. پس از آن ، با بازگشت پاداش امتیازهای نرم افزاری که با مرگ شما مجدداً تنظیم نمی شوند ، کارها نرمتر می شوند و باعث می شوند بازیکنان جدیدتر بتوانند جوایزی مانند بسته های مراقبت و موارد دیگر را بدست آورند.

اسلحه ها در ICTadmins.com | بررسی بازی Call Of Duty Black Ops

برای هر لبه سخت یک کوسن نرم وجود دارد. اینکه Black Ops می تواند علاقه بازیکنان را نسبت به Modern Warfare با عمر طولانی حفظ کند ، باید منتظر بمانیم ، خصوصاً اگر سیستم پیشرفت آنها هر دو بطور فوری با Warzone در ارتباط باشد.

زامبی ها برگشتند

آخرین قطعه معما در COD Treyarch البته Zombies است و حالت در جنگ سرد به ریشه های خود برمی گردد. در حال حاضر ، یک نقشه اصلی وجود دارد ، Die Maschine ، که تصوری دوباره از مکان اصلی سالها پیش است.

زامبی ها در ICTadmins.com | بررسی بازی Call Of Duty Black Ops

این یک حالت دلهره آور و سرگرم کننده است ، مثل همیشه ، در جوخه های حداکثر چهار نفره یا انفرادی بازی می شود ، و کاوش در امکانات بزرگ وقت و مهارت زیادی به همراه کمی شانس می خواهد. بازگشت به ریتم دنباله روی زامبی ها تا زمانی که آماده نباشید با آنها به شهر بروید خیلی طول نمی کشد و شما باید علاقه زیادی داشته باشید.

ترس همیشگی از زامبی ها

Zombies در واقع یک مرحله عالی پس از و یا در طی یک مرحله ناامید کننده در چند نفره است ، و ما توصیه می کنیم با ابتکار عمل خود و یا تحت هدایت یک دوست به جستجوی بهترین روش ها برای یافتن راه خود در این مرحله بپردازید – برخی از سورپرایزها را برای خود حفظ کنید.

شما به آرامی طیف گسترده ای از جعبه های اسلحه تصادفی ، ارتقا بسته بندی ، مودهای زرهی و مهمات و موارد دیگر را برای مبارزه با گروه ترکان و مغولان در بازی Call Of Duty Black Ops کشف خواهید کرد. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که Treyarch در مقطعی نقشه دیگری را در دست ساخت دارد تا همه چیز را تازه نگه دارد.

ICTadmins.com | بررسی بازی Call Of Duty Black Ops

بازی در پلی استیشن

در PlayStation ، بازی Call Of Duty Black Ops حالت انحصاری زمان اضافی به مدت یک سال وجود دارد، اما حالت ساده تر، تفکر بر روی نقشه های چند نفره است ، بنابراین به سختی علاقه برای Xbox و رایانه های شخصی از بین می رود.

حکم

زامبی احتمالاً صریح ترین موفقیت در جنگ سرد است – و راهی که بازگشت به ریشه آن بارزترین پیروزی است. با یک کامپننت چند نفره کمی پخته شده و یک کمپین که فقط بازنویسی اسکریپت را انجام می دهد ، ارزش آن به محل تمرکز شخصی شما بستگی دارد.

با این حال ، اگر به دنبال یک داستان ساده و انفجاری برای بازی هستید و از بازی چند نفره اعتیاد آور، بیزارید ، هنوز هم باید کاملاً لذت ببرید.

صفحه اصلی بازی

منبع این مقاله

اخبار فناوری را در آی سی تی ادمینز دنبال کنید

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.